Kurs hodowli węży i jaszczurek

Kurs hodowli zwierząt egzotycznych ZOO TEAM AkademiaWracamy ze szkoleniami z hodowli zwierząt egzotycznych. Po okresach lockdownów i związanych z tym problemów wreszcie możemy powrócić do pełnej sprawności, a co za tym idzie, zorganizować nasze szkolenia z hodowli węży i jaszczurek. Po wakacjach zostaną wznowione też pozostałe kursy.

Terminy kursów w czerwcu 2021:

 

W ramach kursu hodowli zwierząt egzotycznych zdobywacie wiedzę nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Kursy hodowli zwierząt egzotycznych są prowadzone przez hodowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Szkolenia są dedykowane w szczególności dla osób o małym lub średnim doświadczeniu, ale nawet osoby z dłuższym stażem hodowlanym znajdą dla siebie cenne pakiety wiedzy. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych. Do udziału w kursie zachęcamy również pracowników sklepów zoologicznych, którzy mają do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi oraz weterynarzy i funkcjonariuszy służb publicznych, którzy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi podczas interwencji.

Zapisy i pytania w sprawie kursu proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Płatność za kurs należy dokonać drogą elektroniczną wykonując przelew na nr konta ZOO TEAM 79 1050 1575 1000 0090 8111 7856. Osoby, które będą potrzebowały fakturę za odbyty kurs proszone są o wysłanie danych przed kursem. Rezygnację z uczestnictwa w kursie należy zgłaszać do tygodnia przed rozpoczęciem się danego kursu - w późniejszym terminie opłata może nie zostać zwrócona z powodów organizacyjnych.

Miejsce odbycia się kursu:

ZOO TEAM, ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań (na terenie Galerii Malta, piętro 1).

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dzieci do lat 12 mogą uczestniczyć w kursach wyłącznie pod opieką rodziców, którzy również ponoszą opłatę zgłoszeniową.