Praca szuka człowieka

Kochani, przypominamy o naszej ofercie pracy w Poznaniu oraz szukamy pracownika na wystawę we Wrocławiu (tak, wracamy!).
Wymagania:
- Doświadczenie w hodowli zwierząt egzotycznych ze szczególnym uwzględnieniem gadów
- Pełnoletność
- Dyspozycyjność w dni od poniedziałku do piątku (może czasem weekendami) w godz. 10-20
- Szczepienie na covid-19
Zadania:
- Opieka nad zwierzętami egzotycznymi
- Oprowadzanie klientów po wystawie
- Prowadzenie zajęć edukacyjnych dla grup
- Sprzedaż w sklepie stacjonarnym i internetowym
- Tworzenie materiałów edukacyjnych
- Tworzenie akcesoriów terrarystycznych
- Utrzymanie odpowiednich warunków w miejscu pracy

Stawka 18,30 zł brutto za godzinę, umowa zlecenie, możliwość premii za realizację dodatkowych celów firmowych.

Prosimy o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:
- Opisz swoje doświadczenie terrarystyczne
- Jak chciałbyś/chciałabyś wpłynąć na rozwój ZOO TEAM
- Opisz swoją dyspozycyjność
- Jakie masz doświadczenie w pracy z ludźmi?
- Czy masz doświadczenie w sprzedaży?
- Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?
- Co może być przeszkodą w podjęciu i kontynuowaniu pracy?