pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Ferie zimowe dla dzieci we Wrocławiu

Ferie zimowe dla dzieci we WrocławiuWe Wrocławiu rozpoczęły się kolejne ferie zimowe dla dzieci. Zapraszamy zatem wszystkie dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami do spotkań z naszymi egzotycznymi zwierzętami. Dla małych i dużych pasjonatów zwierząt egzotycznych udostępniamy około 100 wyjątkowych okazów. Spędzając czas u nas nie tylko możesz poznać wiele ciekawostek, przyjrzeć się zwierzętom z bliska, ale też możesz wybrane okazy głaskać lub brać na ręce. Wyjątkową atrakcją jest też możliwość robienia sobie pamiątkowych zdjęć. Odważysz się zrobić sobie zdjęcie z długim wężem, wielkim waranem lub śliczną agamą? A może zechcesz się sfotografować z pająkiem lub skorpionem? Jeśli myślisz, że to niemożliwe lub nie dasz rady, to będzie nam miło i tu Cię zaskoczyć - u nas nie ma rzeczy niemożliwych :)

Na wystawę zapraszamy również grupy zorganizowane takie jak szkoły i przedszkola. Wiele dzieci na czas przerwy zimowej pozostaje w Waszych placówkach, dlatego warto im ten czas w ciekawy sposób urozmaicić. Serdecznie zapraszamy na Dworzec Świebodzki we Wrocławiu.

Uwaga! Ponieważ od 8 lutego musimy się przeprowadzić do nowego lokalu (do prawego skrzydła Dworca Świebodzkiego), to nasza wystawa od tego dnia będzie niedostępna. Przepraszamy za te niedogodności. Przypominamy jednak, że jest to wystawa całoroczna, więc będzie można nas odwiedzać w późniejszym terminie.

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz