pajęczak

ZOO i wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Serwisy terrarystyczne

Zbiór serwisów partnerskich zawierających materiały merytoryczne o najciekawszych zwierzętach egzotycznych.

Wiewiórka

Centrum edukacyjne

Interaktywne zajęcia dla szkół i osób indywidualnych na temat zwierząt egzotycznych.

Zespół ZOO TEAM

Właściciel firmy ARACHNEA - Znawcy Sieci oraz Administrator Serwisu Arachnea. Od 10 lat hodowca pajęczaków, organizator wielu wystaw ze zwierzętami egzotycznymi, niestrudzony pogromca mitów i fobii związanych ze zwierzętami.

Andrzej

Andrzej

Naukowiec z prawdziwego zdarzenia - doktorant na Uniwersytecie Wrocławskim, który naszym zdaniem ma szansę zostać jednym z najlepszych arachnologów w Polsce, a przynajmniej za to trzymamy kciuki :) W ZOO TEAM odpowiada za dział edukacji.

Angelika

Andżelika

 

Magister biotechnologii w hodowli zwierząt, redaktor odpowiedzialny za opracowanie merytoryczne informacji na temat prezentowanych u nas zwierząt. Monika chętnie służy pomocą w przypadku zapytań o hodowlę zwierząt egzotycznych.

Monika

Koliber

Hodowca wszelkiego rodzaju zwierząt egzotycznych i prawa ręka Angeliki. Człowiek o bardzo pogodnym nastawieniu. Swoją energię wykorzystuje w opiece nad naszymi zwierzętami. Posiada zasobną wiedzę z zakresu rozmnażania i inkubacji pajęczaków.

Mariusz

Mariusz

 

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaDbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.