pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Zespół ZOO TEAM

Andrzej Piróg. Prezes Zarządu ZOO TEAM i Trener Biznesu. W terrarystyce od 2004 roku, organizator wielu wystaw ze zwierzętami egzotycznymi, niestrudzony pogromca mitów i fobii związanych ze zwierzętami.

Andrzej

Dr Angelika Dawidowicz. W październiku 2021 roku obroniła tytuł doktora zoologii i bez wątpienia ma w naszym zespole największą wiedzę na temat zwierząt i roślin. W ZOO TEAM odpowiada za dział edukacji i hodowli zwierząt.

Angelika

Andżelika

Joanna Pewniak. Wspólnik i handlowiec ZOO TEAM. Ze zwierzętami egzotycznymi ma do czynienia od urodzenia, a to za sprawą swojego ojca. Prywatnie hoduje jaszczurki i węże, ale pasjonują ją też pająki właściwe.

Asia

Karolina Urban. Przyszła piguła :) Od kilku lat hoduje zwierzęta egzotyczne. Zaczynała od pokaźnej kolekcji pająków, ale obecnie ma też u siebie węże i jaszczurki. W ZOO TEAM realizuje się od lutego 2021.

Karolina

Natalia Grajewska. Jest technikiem weterynarii i obecnie studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Wśród zwierząt egzotycznych jej serducho najbardziej skradły gady. Przygodę z terrarystyką zaczynała od hodowli modliszek w 2017 roku.

Natalia

 

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz