pajęczak

ZOO i wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Serwisy terrarystyczne

Zbiór serwisów partnerskich zawierających materiały merytoryczne o najciekawszych zwierzętach egzotycznych.

Wiewiórka

Centrum edukacyjne

Interaktywne zajęcia dla szkół i osób indywidualnych na temat zwierząt egzotycznych.

Zespół ZOO TEAM

Prezes Zarządu ZOO TEAM i Trener Biznesu. W terrarystyce od 2004 roku, organizator wielu wystaw ze zwierzętami egzotycznymi, niestrudzony pogromca mitów i fobii związanych ze zwierzętami.

Andrzej

Doktorant na Uniwersytecie Wrocławskim, który naszym zdaniem ma szansę zostać jednym z najlepszych arachnologów w Polsce, a przynajmniej za to trzymamy kciuki :) W ZOO TEAM odpowiada za dział edukacji.

Angelika

Andżelika

Wspólnik i handlowiec ZOO TEAM. Ze zwierzętami egzotycznymi ma do czynienia od urodzenia, a to za sprawą swojego ojca. Prywatnie hoduje jaszczurki i węże, ale pasjonują ją też pająki właściwe.

Asia

Przyszła piguła :) Od kilku lat hoduje zwierzęta egzotyczne. Zaczynała od pokaźnej kolekcji pająków, ale obecnie ma też u siebie węże i jaszczurki. W ZOO TEAM realizuje się od lutego 2021.

Karolina

Jest technikiem weterynarii i obecnie studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Wśród zwierząt egzotycznych jej serducho najbardziej skradły gady. Przygodę z terrarystyką zaczynała od hodowli modliszek w 2017 roku.

Natalia

 

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaDbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.