pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Mikołajki w ZOO TEAM

Już niedługo MIKOŁAJKI, które warto wykorzystać do wizyty w ZOO Team w Arkadach Wrocławskich lub w Galerii Malta - dzieci będą miały darmowy wstęp na wystawę zwierząt egzotycznych. Warto tą informacją podzielić się ze znajomymi ;)

Już 2 listopada widzimy się na otwarciu wystawy i sklepu ZOO TEAM w Arkadach Wrocławskich. Nie może Was zabraknąć :) Będziemy dla Was dostępni codziennie od 10:00 do 20:00!

ZOO TEAM Wrocław

Na naszej wystawie w Galerii Malta w Poznaniu utworzyliśmy właśnie prawdziwą motylarnię. Na razie na wyklucie czeka blisko 100 tych egzotycznych zwierzątek, ale już pierwsze okazy wychodzą z poczwarek i zaczynają swoje pierwsze loty. Motyle można oglądać bezpłatnie z poziomu galerii, a do środka będzie można wejść w ramach dodatkowej opłaty. Warto skorzystać z tej okazji i nacieszyć wzrok pięknymi barwami motylków. Motylarnia będzie okresowo się zmieniać ze względu na krótki żywot dorosłych form motyli i trudność pozyskania roślin żywicielskich dla larw.

Kochani, przypominamy o naszej ofercie pracy w Poznaniu oraz szukamy pracownika na wystawę we Wrocławiu (tak, wracamy!).
Wymagania:
- Doświadczenie w hodowli zwierząt egzotycznych ze szczególnym uwzględnieniem gadów
- Pełnoletność
- Dyspozycyjność w dni od poniedziałku do piątku (może czasem weekendami) w godz. 10-20
- Szczepienie na covid-19
Zadania:
- Opieka nad zwierzętami egzotycznymi
- Oprowadzanie klientów po wystawie
- Prowadzenie zajęć edukacyjnych dla grup
- Sprzedaż w sklepie stacjonarnym i internetowym
- Tworzenie materiałów edukacyjnych
- Tworzenie akcesoriów terrarystycznych
- Utrzymanie odpowiednich warunków w miejscu pracy
 
Stawka 18,30 zł brutto za godzinę, umowa zlecenie, możliwość premii za realizację dodatkowych celów firmowych.
 
CV i list motywacyjny z zaznaczeniem miejsca pracy należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:
- Opisz swoje doświadczenie terrarystyczne
- Jak chciałbyś/chciałabyś wpłynąć na rozwój ZOO TEAM
- Opisz swoją dyspozycyjność
- Jakie masz doświadczenie w pracy z ludźmi?
- Czy masz doświadczenie w sprzedaży?
- Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?
- Co może być przeszkodą w podjęciu i kontynuowaniu pracy?
 

Kurs hodowli zwierząt egzotycznych ZOO TEAM AkademiaWracamy ze szkoleniami z hodowli zwierząt egzotycznych. Po okresach lockdownów i związanych z tym problemów wreszcie możemy powrócić do pełnej sprawności, a co za tym idzie, zorganizować nasze szkolenia z hodowli węży i jaszczurek. Po wakacjach zostaną wznowione też pozostałe kursy.

Terminy kursów w czerwcu 2021:

  • 20.06 - kurs hodowli węży, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę
  • 27.06 - kurs hodowli jaszczurek, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę

 

W ramach kursu hodowli zwierząt egzotycznych zdobywacie wiedzę nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Kursy hodowli zwierząt egzotycznych są prowadzone przez hodowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Szkolenia są dedykowane w szczególności dla osób o małym lub średnim doświadczeniu, ale nawet osoby z dłuższym stażem hodowlanym znajdą dla siebie cenne pakiety wiedzy. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych. Do udziału w kursie zachęcamy również pracowników sklepów zoologicznych, którzy mają do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi oraz weterynarzy i funkcjonariuszy służb publicznych, którzy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi podczas interwencji.

Zapisy i pytania w sprawie kursu proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Płatność za kurs należy dokonać drogą elektroniczną wykonując przelew na nr konta ZOO TEAM 79 1050 1575 1000 0090 8111 7856. Osoby, które będą potrzebowały fakturę za odbyty kurs proszone są o wysłanie danych przed kursem. Rezygnację z uczestnictwa w kursie należy zgłaszać do tygodnia przed rozpoczęciem się danego kursu - w późniejszym terminie opłata może nie zostać zwrócona z powodów organizacyjnych.

Miejsce odbycia się kursu:

ZOO TEAM, ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań (na terenie Galerii Malta, piętro 1).

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dzieci do lat 12 mogą uczestniczyć w kursach wyłącznie pod opieką rodziców, którzy również ponoszą opłatę zgłoszeniową.

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.