pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Przedsprzedaż biletów w okresie kwarantanny

Szanowni Klienci!

Okres kwarantanny dla nas wszystkich jest okresem ciężkim. Naszą troskę powoduje nie tylko chęć uniknięcia zarażenia, ale utrzymania wystawy i mieszkających tu ponad 200 zwierząt. Przedłużająca się kwarantanna może zdecydować o dalszych losach ZOO TEAM.

Uruchamiamy zatem dla Was atrakcyjną promocję - rabat na bilety 25% - dzięki czemu po ponownym otwarciu ZOO TEAM będziecie mogli rozkoszować się naszymi zwierzętami oszczędzając jednocześnie własne wydatki. Jeżeli lubicie u nas bywać, to skorzystajcie z tej promocji, bo warto. Jeżeli jeszcze u nas nie byliście, ale ktoś Wam polecił wystawę, to również skorzystajcie z takiej możliwości.

Zakup biletu odbywa się za pomocą systemu PayPal, a zakupione w ten sposób bilety zachowają swoją ważność na okres 3 miesięcy po skończeniu się okresu kwarantanny. Bilety można również kupić na naszej wystawie, ale jest to ostateczność #zostańwdomu.

Gdybyście nie mogli do nas przyjść, a chcielibyście wesprzeć nas dowolną kwotą, to również zostawiamy Wam taką możliwość i z góry serdecznie dziękujemy!

 W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 18:00 (w niedzielę od 9:00 do 17:00) pod nr tel. 781 324 524 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybierz bilet

 

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz