pajęczak

ZOO i wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Serwisy terrarystyczne

Zbiór serwisów partnerskich zawierających materiały merytoryczne o najciekawszych zwierzętach egzotycznych.

Wiewiórka

Centrum edukacyjne

Interaktywne zajęcia dla szkół i osób indywidualnych na temat zwierząt egzotycznych.

Kurs hodowli zwierząt egzotycznych ZOO TEAM AkademiaWracamy ze szkoleniami z hodowli zwierząt egzotycznych. Po okresach lockdownów i związanych z tym problemów wreszcie możemy powrócić do pełnej sprawności, a co za tym idzie, zorganizować nasze szkolenia z hodowli węży i jaszczurek. Po wakacjach zostaną wznowione też pozostałe kursy.

Terminy kursów w czerwcu 2021:

 • 20.06 - kurs hodowli węży, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę
 • 27.06 - kurs hodowli jaszczurek, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę

 

W ramach kursu hodowli zwierząt egzotycznych zdobywacie wiedzę nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Kursy hodowli zwierząt egzotycznych są prowadzone przez hodowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Szkolenia są dedykowane w szczególności dla osób o małym lub średnim doświadczeniu, ale nawet osoby z dłuższym stażem hodowlanym znajdą dla siebie cenne pakiety wiedzy. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych. Do udziału w kursie zachęcamy również pracowników sklepów zoologicznych, którzy mają do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi oraz weterynarzy i funkcjonariuszy służb publicznych, którzy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi podczas interwencji.

Zapisy i pytania w sprawie kursu proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Płatność za kurs należy dokonać drogą elektroniczną wykonując przelew na nr konta ZOO TEAM 79 1050 1575 1000 0090 8111 7856. Osoby, które będą potrzebowały fakturę za odbyty kurs proszone są o wysłanie danych przed kursem. Rezygnację z uczestnictwa w kursie należy zgłaszać do tygodnia przed rozpoczęciem się danego kursu - w późniejszym terminie opłata może nie zostać zwrócona z powodów organizacyjnych.

Miejsce odbycia się kursu:

ZOO TEAM, ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań (na terenie Galerii Malta, piętro 1).

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dzieci do lat 12 mogą uczestniczyć w kursach wyłącznie pod opieką rodziców, którzy również ponoszą opłatę zgłoszeniową.

Zapraszamy wszystkie dzieci 1 czerwca do ZOO TEAM w Poznaniu, w Galerii Malta. Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci mogą wchodzić do ZOO TEAM za darmo. Poza możliwością głaskania jaszczurek i pająków oraz przytulania się do węży przewidzieliśmy też atrakcje dodatkowe. Zapraszamy serdecznie!

zoo team

ZOO TEAM rozwija się mimo pandemii i może zaproponować terrarystom ciekawe rozwiązania wspierające hodowlę zwierząt egzotycznych. Wszystkie prezentowane akcesoria zostały wyprodukowane w ZOO TEAM na bazie naturalnych produktów bez użycia agresywnej chemii. Podstawowym produktem, który wykorzystujemy jest włókno kokosowe i piasek z dodatkami glinek, dzięki czemu akcesoria doskonale komponuję się z innymi elementami terrarium i są odporne na okresowe działanie wody. Zapraszamy też do naszego sklepu, który rozwijamy na platformie Facebook'a - https://www.facebook.com/zooteampl/shop/ Z czasem wprowadzimy tu inne narzędzie sprzedaży, ale na razie chcemy zwiększyć dostępność produktów minimalizując jednocześnie koszty (takie czasy ;) ).

 

 

ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka boczna do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka boczna do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM kryjówka dla zwierząt kryjówka kryjówka dla zwierząt kryjówka dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierzątpojemniczki dla zwierząt doniczka na kwiaty

Informujemy, że ZOO TEAM w Galerii Malta będzie nadal otwarty. Nasz sklep zoologiczny w dalszym ciągu będzie zaopatrywać naszych Klientów w akcesoria terrarystyczne i karmówkę dla zwierząt. Kontakt z naszymi zwierzętami będzie możliwy w ramach konsultacji przedzakupowych. W naszym lokalu może przebywać maksymalnie 26 osób, a osoby bez maseczek nie będą wpuszczane.

Rejestracja Uczestników Karty Rabatowej „Społeczność ZOO TEAM”

 

Imię i nazwisko: ……………………………………………………………………………………………………………………..

Kod i miasto zamieszkania: …………………………………………………………………………………………………….

Adres e-mail: ………………………………………………………………………………………………………………………….

Nr telefonu: ……………………………………………………………………………………………………………………………

Regulamin Karty Rabatowej „Społeczność ZOO TEAM”

 

 1. Regulamin określa zasady korzystania z Karty Rabatowej Społeczność ZOO TEAM wydawanej przez firmę ZOO TEAM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-233) przy ul. Niedźwiedziej 44/1, NIP 8943161844.
 2. Kartę można otrzymać po spełnieniu określonych warunków zawartych w pkt. 3 oraz 4.
 3. Kartę otrzyma osoba fizyczna, która:
  1. dokona w firmie ZOO TEAM Sp. z o.o. jednorazowego zakupu za minimum 20 zł (dwadzieścia zł 00/100) oraz przy w/w zakupie wypełni formularz zgłoszeniowy podając następujące dane:
   • imię i nazwisko,
   • kod pocztowy i miasto zamieszkania,
   • adres e-mail,
   • numer telefonu komórkowego
  2. wyrazi zgodę na gromadzenie i przetwarzanie w celach marketingowych w/w danych przez ZOO TEAM Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., nr 101, poz.926 z późn. zm.)
 4. Karta uprawnia jej posiadacza do uzyskaniu rabatu 5% przy zakupie za kwotę minimum 50 zł (pięćdziesiąt zł) na wybrany asortyment dostępny w sklepie ZOO TEAM. Rabatu z Karty nie można łączyć z innymi akcjami promocyjnymi i kuponami rabatowymi, chyba że ZOO TEAM postanowi inaczej.
 5. Aby uzyskać rabat należy wręczyć Kartę sprzedawcy przed dokonaniem płatności za zakupy. Podstawą udzielenia rabatu jest imienna Karta „Społeczność ZOO TEAM”, dlatego w wypadku zgubienia lub uszkodzenia Karty w stopniu uniemożliwiającym odczytanie danych posiadacza należy zgłosić się do sklepu ZOO TEAM w celu wydania nowej karty. Istnieje możliwość uzyskania nowej Karty w miejsce uszkodzonej, jeżeli osoba ubiegająca się o nową Kartę poda kompletne i prawdziwe dane umożliwiające jej identyfikację.
 6. Warunkiem uzyskania rabatu jest okazanie karty. W przypadku nie okazania karty przy kasie rabaty nie będą naliczane.
 7. Karta wydawana jest na czas nieokreślony.
 8. Posiadacz karty może korzystać również ze specjalnych promocji publikowanych poprzez grupę społecznościową www.facebook.com/groups/spolecznosczooteam
 9. Sklep ZOO TEAM zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu i poinformowania o tym uczestników poprzez udostępnienie zmienionej wersji regulaminu.

 

Regulamin Karty obowiązuje od dnia 15.02.2021r. i jest dostępny na stronie www.zooteam.pl

zoo team wystawa zwierząt egzotycznych w Galerii Malta

Dzisiaj oficjalnie możemy już potwierdzić, że ZOO Team w Galeria Malta w Poznaniu będzie otwarty od poniedziałku - 01.02.2021 - od godz. 10:00. Wreszcie będziemy mogli podzielić się z Wami naszą wielką pasją i miłością do zwierząt egzotycznych. Z tej okazji przypominamy, że jeszcze można nabyć bilet do ZOO TEAM o 50% taniej - więcej informacji w poprzedniej wiadomości. Trwa też konkurs, w którym można wygrać bezpłatne wejściówki na naszą wystawę - więcej na www.facebook.com/zooteampl.
Otwarcie wystawy w Poznaniu, to dla nas ważne wydarzenie, dlatego też zaprosimy Was na transmisję online i będziecie mogli z nami przeciąć wstęgę i zobaczyć wnętrze wystawy. Zapraszamy o godz. 10:00

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaDbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.