pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Nadszedł długooczekiwany czas wakacji, a co za tym idzie, czas poszukiwania wyjątkowych atrakcji, które na długo zapadną w naszej pamięci i pozwolą nam przeżyć niezapomniane doświadczenia.

W ZOO TEAM czekają na Was wyjątkowe atrakcje, bo możliwość spotkania oko w oko ze zwierzętami egzotycznymi, takimi jak węże, jaszczurki, pająki i skorpiony, owady egzotyczne oraz słodkie małe ssaki. Zaletą ZOO TEAM jest to, że tu zwierzęta można dotykać i brać na rękę. Oczywiście wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych hodowców-przewodników, którzy dbają o bezpieczeństwo zwierząt oraz naszych Gości. Przygoda ze zwierzętami może być jednocześnie rejestrowana w postaci zdjęć i filmów, które później można wykorzystywać na portalach społecznościowych. Najwięksi pasjonaci zwierząt egzotycznych mogą dodatkowo skorzystać z opcji pakietu VIP, który umożliwia kontakt z nieco inną grupą zwierząt egzotycznych - czasami bardziej delikatnych, jak kameleony i lotopałanka lub groźniejszych, jak np. anakonda żółta lub pyton tygrysi.

ZOO TEAM można odwiedzać we Wrocławiu w Arkadach Wrocławskich lub w Poznaniu w Galerii Malta codziennie od 10:00 do 20:00.

ZOO TEAM Wrocław, Powstańców Śląskich 2-4, 53-333, tel. 781 324 524

ZOO TEAM Poznań, Maltańska 1, 61-131 Poznań, tel. 517 414 053

Obydwie wystawy znajdują się na piętrze pierwszym. W galerii Malta do dyspozycji jest bezpłatny parking, a w Arkadach Wrocławskich bezpłatna jest tylko pierwsza godzina parkowania. Dojeżdżając do Galerii Malta warto sprawdzić połączenie komunikacji miejskiej na portalu www.poznan.jakdojade.pl. We Wrocławiu z dworca głównego można podejść pieszo - odległość jest bardzo bliska. Z innych części miasta dojazd sprawdzamy pod adresem www.wroclaw.jakdojade.pl

Zapraszamy serdecznie nie tylko osoby indywidualne, ale również grupy zorganizowane - te ostatnie prosimy o umawianie wizyt, a osoby indywidualne wchodzą bez oczekiwania o dowolnych godzinach. Mamy też możliwość dojazdu do wybranych placówek - szkół lub przedszkoli i wtedy prezentujemy zabrane na spotkanie wybrane okazy zwierząt.

Ceny biletów:

  • Normalny: 30 zł
  • Ulgowy: 25 zł
  • Rodzinny (2+2): 90 zł
  • Grupowy (od 10 osób): 20 zł
  • Pakiet VIP - zwiedzanie z zarezerwowanym wyłącznie dla siebie przewodnikiem - cena normalnych biletów + 150 zł za każdą godzinę
  • Zajęcia w placówkach edukacyjnych: 175 zł/godz. lekcyjną

dolnośląskie targi zoologiczne

Zapraszamy na Dolnośląskie Targi Zoologiczne, które odbywają się już 15 maja na wrocławskim stadionie.

Atrakcje Targów
Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych WCF IBSCC
Międzynarodowa Wystawa Jeży Pigmejskich – Polish Responsible Hedgehog Owners Association
Mistrzostwa Polski w Wyścigu Ślimaków Edycja II
Prezentacja hodowli Polskiego Związku Hodowców Alpak
Wataha Domowych Wilków z specjalnym pokazem dla dzieci
Wystawa owczarków niemieckich długowłosych
Porady behawiorystów i zoopsychologów na scenie i stoiskach
Zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego obcowania z psem, mowy ciała i odpowiedzialnej opieki
Pokaz pierwszej pomocy dla zwierząt
Zajęcia z elementami dogoterapii
Oryginalny dział terrarystyczny / lotopałanki, węże, pająki, boa dusiciele ,boa piaskowe, pytony tygrysie i królewskie, heterodyny zachodnie, węże zbożowe, mahoniowe i lampropeltisy, żółwie lądowe, gekony, agamy brodate, kameleony jemeńskie.
Stoiska producentów i sklepów z specjalnymi rabatami

Oczywiście ZOO TEAM będzie obecne ze specjalną ofertą terrarystyczną!

akcesoria terrarystyczne

Dzisiaj prezentujemy bardzo innowacyjny produkt ZOO TEAM - skałki i skały dla zwierząt pustynnych. Nasze produkty robimy pod różne terraria, więc każdy znajdzie coś dla swojego zwierzaka. 

Skałki są dedykowane dla zwierząt z biotopów pustynnych i stepowych (możliwe też wersje tropikalne). Ich zaletą jest naturalny wygląd, a do ich produkcji został użyty drobny piasek kwarcowy, który pozwala zwierzętom na łatwą wspinaczkę, daje możliwość wygrzewania się pod promiennikiem ciepła (piasek kumuluje ciepło i naturalnie oddaje je w porze nocnej) oraz zapewnia materiał do ścierania pazurków i resztek wylinki.

Olbrzymią zaletą skałek ZOO TEAM jest możliwość łatwego sprzątania w terrarium. Skałki można swobodnie wyciągać z terrarium i np. umyć je pod bieżącą wodą. Łatwiej jest nam też wtedy wysprzątać wnętrze terrarium usuwając z niego odchody zwierząt lub martwe owady. Tego typu rozwiązanie zapewnia nam też możliwość dokładnej dezynfekcji, co jest szalenie ważne w sytuacji wykrycia pasożytów u zwierząt!

Skałki są objęte gwarancją oraz pakietem recyklingu.

Gwarancja ZOO TEAM

Skałki wyprodukowane w ZOO TEAM mają bardzo dużą trwałość, co daje nam możliwość udzielenia na nie rocznej gwarancji. Jeśli w tym okresie zauważycie, Państwo, jakieś usterki, to zostaną one przez nas bezpłatnie usunięte w terminie od jednego dnia do maksymalnie tygodnia (okres może zależeć od czasu transportu do i z ZOO TEAM).

Serwis ZOO TEAM

W sytuacji, gdy nasze akcesoria terrarystyczne zostaną przypadkowo zniszczone, na przykład przez upuszczenie, to zapewniamy możliwość ich naprawy. Koszt naprawy i transportu do ZOO TEAM zostanie każdorazowo określony do zaistniałej sytuacji.

Recykling ZOO TEAM

Wybór naszych skałek i skał umożliwia ich późniejszą wymianę na ich większe lub inne odpowiedniki. Ponieważ terrarium powinno rosnąć razem ze zwierzęciem, to jest oczywiste, że nasze skałki też powinny rosnąć wraz ze wzrostem zwierząt hodowlanych. Zamiast wyrzucać już niepotrzebne skałki, to będzie można je zwracać do ZOO TEAM i na ich miejsce otrzymać nowe z atrakcyjnym rabatem (zależnym oczywiście od wybranego rozwiązania i stopnia zniszczenia starej skałki). Dzięki temu rozwiązaniu zwierzęta nadal będą mogły korzystać ze swoich ulubionych skałek, a nasze środowisko nie będzie narażone na kolejne niepotrzebne nikomu śmieci.

Zobacz prezentacje naszych akcesoriów terrarystycznych:

Skały dla zwierząt pustynnych: https://youtu.be/qiQDtmVppsY

Akcesoria terrarystyczne cz. 2: https://youtu.be/eAbFpPh37XM

Akcesoria terrarystyczne cz.1: https://youtu.be/_cVE5EXwFi0 

Nasze produkty można kupić na Dolnośląskich targach zoologicznych 15.05.2022, giełdzie terrarystycznej Animals Live 29.05.2022 oraz w ZOO TEAM we Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) i w Poznaniu (Galeria Malta). Oczywiście istnieje też możliwość zamówienia ich drogą elektroniczną.

Nadszedł długi weekend, wraz z nim okazja do przyjemnych spacerów.

Wyjątkowe doznania czekają też Was w ZOO TEAM we Wrocławiu i w Poznaniu. Poniżej prezentujemy godziny pracy na naszych wystawach:

Wrocław

1.05.22 - 12:00-20:00

2.05.22 - 10:00-20:00

3.05.22 - 10:00-20:00

Poznań

1.05.22 - nieczynne

2.05.22 - 10:00-20:00

3.05.22 - 10:00-20:00

Serdecznie zapraszamy!

plenery fotograficzneWarsztaty fotografii zwierząt i wynajem plenerów fotograficznych

W ZOO TEAM Poznań (w Galerii Malta) wprowadziliśmy nowe usługi fotograficzne - wynajem plenerów fotograficznych oraz warsztaty fotografii zwierząt.

Plenery dedykujemy wszystkim fotografom, którzy potrafią już samodzielnie wykonywać zdjęcia zwierzętom i chcą w ten sposób poszerzyć swoje portfolio o zwierzęta egzotyczne lub wykonują zdjęcia do dalszej sprzedaży i szukają nowych tematów.

Warsztaty fotografii zwierząt dedykujemy wszystkim pasjonatom, którzy chcieliby doskonalić technikę fotografii zwierząt. Gdy spojrzymy na otaczający nas świat przez oko aparatu, to możemy mieć wrażenie, że przenieśliśmy się w magiczne miejsce, gdzie nic już nie wygląda tak, jak nam się do tej pory zdawało. Jeśli szukasz prostych i jednocześnie efektywnych technik pracy z aparatem, kompozycji obrazu i panowania nad zwierzętami, to znajdziesz je w ZOO TEAM.

 Więcej na ten temat można przeczytać:

http://www.zooteam.pl/oferta/wynajem-plenerow-fotograficznych

http://www.zooteam.pl/oferta/warsztaty-fotografii-zwierzat

plenery fotograficzneWynajem plenerów fotograficznych

Dla kogo dedykujemy plenery?

Plenery dedykujemy wszystkim fotografom, którzy potrafią już samodzielnie wykonywać zdjęcia zwierzętom i chcą w ten sposób poszerzyć swoje portfolio o zwierzęta egzotyczne lub wykonują zdjęcia do dalszej sprzedaży i szukają nowych tematów.

 


Zalety plenerów ZOO TEAM

  • plenery odwzorowujące biotopy pustynne lub tropikalne o wymiarach 120x80 cm oraz lustro do kreatywnej fotografii o wymiarach 90x90 cm,
  • dodatkowe akcesoria pozwalające na swobodną rozbudowę plenerów,
  • do dyspozycji fotografa jest ponad 100 zwierząt egzotycznych – węże, jaszczurki, płazy, pająki, skorpiony, owady egzotyczne, a także drobne ssaki,
  • możliwość pracy 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 20:00.

Cena i zgłoszenia

Wynajem jednego pleneru na godzinę kosztuje 250 zł brutto. Zdjęcia może robić dowolna ilość fotografów stanowiąca jedną grupę. W cenie jest wliczony dostęp do zwierząt egzotycznych.

Wynajem dodatkowego sprzętu (aparat, lampy, obiektywy itp.) jest dodatkowo płatny wg osobnego cennika.

Jednoczesny wynajem 3 plenerów premiowany jest rabatem w wysokości 10%.

Zgłoszenia należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w ZOO TEAM.

Sposób płatności

Osobiście w ZOO TEAM lub przelewem na nr konta 79 1050 1575 1000 0090 8111 7856 z dopiskiem „plener fotograficzny … (podać nazwę pustynny, tropikalny lub lustro) w dniu… (podać datę wynajęcia pleneru)”

Terminy

Możliwość pracy 7 dni w tygodniu po wcześniejszej rezerwacji.

Miejsce plenerów

ZOO TEAM, Maltańska 1 (galeria Malta, 1 piętro), 61-131 Poznań, tel. 781 324 524, 517 414 053

 

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz