pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

10.05.2023 mieliśmy wielką przyjemność otworzyć wystawę zwierząt egzotycznych w Jeleniej Górze. Wystawa znajduje się w Centrum Handlowym Nowy Rynek, Podwale 25, 58-500 Jelenia Góra. Nowy Rynek jest połączony bezpośrednio z dworcem PKS, co bardzo ułatwia dotarcie do wystawy z sąsiednich miejscowości. Pracujemy standardowo przez 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00.

W ZOO TEAM Jelenia Góra zobaczyć można różne węże egzotyczne (boa, pytony, anakondę, węże zbożowe i lancetogłowy; jaszczurki (agamy, warana, kameleona, gekony i anolisa), żółwia, pająki ptaszniki i tłustogony afrykańskie.

W sklepie ZOO TEAM można kupić akcesoria terrarystyczne (oświetlenia, terraria, pęsety, miski, kryjówki, podłoża i inne), suplementy oraz zwierzęta karmowe (gryzonie, świerszcze, karaczany i muszki).

Dodatkowo w ZOO TEAM Jelenia Góra organizować będziemy imprezy urodzinowe dla dzieci oraz zajęcia edukacyjne dla podmiotów edukacyjnych (stacjonarnie i wyjazdowo).

ferie zimowe poznań wrocław

Nie wiesz, gdzie wybrać się na ferie zimowe w Wielkopolsce lub na Dolnym Śląsku? ZOO TEAM przygotował atrakcje nie tylko dla dzieci, ale też i dla dorosłych oraz całych rodzin.

Osoby spragnione niecodziennych wrażeń i tęskniące za egzotycznym klimatem zapraszamy do ZOO TEAM, czyli na wystawę zwierząt egzotycznych. W tym miejscu nie tylko można podziwiać wyjątkowe zwierzęta, ale jest też możliwość bliskiego kontaktu z nimi – wiele ze zgromadzonych zwierząt można brać na ręce i podziwiać strukturę ciała, kolorystykę czy sposób poruszania się. Aby jeszcze lepiej poznać różnorodne zwierzęta zostały opracowane specjalne cztery Pakiety Przygody:

Pakiet Beginner – przygoda dla początkujących odkrywców świata zwierząt. Te zwierzaki najczęściej nazywane są słodziakami i nikt nie powinien się ich obawiać.

Pakiet Standard – przygoda z nutą szaleństwa, gdzie zwiększamy poziom trudności, ale też jednocześnie wielkość i ilość dostępnych zwierząt.

Pakiet Premium – przygoda dla wymagających, którzy szukają wyjątkowych okazji i nie zadowalają się standardami. To tu odkryjecie uroki kameleona, wyjątkowe węże i najpiękniejsze pająki.

Pakiet Extreme – przygoda dla pełnoletnich odważnych, którzy są gotowi dać się ugryźć, uszczypnąć lub poddusić. Poziom adrenaliny szybuje do granic możliwości, a relacje z Waszych dokonań sięgną szczytów popularności na portalach społecznościowych.

Wystawa zwierząt egzotycznych ZOO TEAM dostępna jest w Avenida Poznań (Dworzec Główny) oraz w Arkadach Wrocławskich (bliskie sąsiedztwo Dworca PKP i PKS).  Umiejscowienie wystaw w bezpośrednim sąsiedztwu lub bliskiej odległości od dworca PKP/PKS umożliwia łatwe dotarcie nawet z dalszych rejonów Wielkopolski i Dolnego Śląska. Grupy zorganizowane mogą rezerwować miejsca w Pakiecie Edukacja - warto skontaktować się z nami wcześniej.

Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń dokonaliśmy zmiany sposobu oprowadzania naszych gości po ZOO TEAM. Wprowadzamy Pakiety Przygody, które umożliwią Wam w sposób mniej przypadkowy poznawanie naszych zwierząt - począwszy od zwierząt najbardziej słodkich, które praktycznie każdy może pogłaskać, do pakietu ekstremalnego, gdzie z dużą dozą prawdopodobności możemy narazić się na ugryzienie - niektórzy potrzebują większej dawki adrenaliny. Pakiety zostały przez nas oszacowane w trzech kategoriach - poziom adrenalina, aktywność zwierząt i poziom słodkości naszych zwierząt, które pozwolą dobrać właściwy wariant do swoich możliwości i preferencji. Serdecznie zapraszamy!

Wrocław - Zarezerwuj online już teraz!

Poznań - Zarezerwuj online już teraz!

otwarcie ZOO TEAM w Avenida

Oficjalnie już możemy ogłosić, że jutro (14.12.2022) otwieramy ZOO TEAM w Avenida Poznań (przy Dworcu Głównym). Czekamy na Was tradycyjnie od 10 do 20 i nie możemy się doczekać Waszych opinii na temat naszej nowej aranżacji. Zapraszamy!

Nadszedł długooczekiwany czas wakacji, a co za tym idzie, czas poszukiwania wyjątkowych atrakcji, które na długo zapadną w naszej pamięci i pozwolą nam przeżyć niezapomniane doświadczenia.

W ZOO TEAM czekają na Was wyjątkowe atrakcje, bo możliwość spotkania oko w oko ze zwierzętami egzotycznymi, takimi jak węże, jaszczurki, pająki i skorpiony, owady egzotyczne oraz słodkie małe ssaki. Zaletą ZOO TEAM jest to, że tu zwierzęta można dotykać i brać na rękę. Oczywiście wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych hodowców-przewodników, którzy dbają o bezpieczeństwo zwierząt oraz naszych Gości. Przygoda ze zwierzętami może być jednocześnie rejestrowana w postaci zdjęć i filmów, które później można wykorzystywać na portalach społecznościowych. Najwięksi pasjonaci zwierząt egzotycznych mogą dodatkowo skorzystać z opcji pakietu VIP, który umożliwia kontakt z nieco inną grupą zwierząt egzotycznych - czasami bardziej delikatnych, jak kameleony i lotopałanka lub groźniejszych, jak np. anakonda żółta lub pyton tygrysi.

ZOO TEAM można odwiedzać we Wrocławiu w Arkadach Wrocławskich lub w Poznaniu w Galerii Malta codziennie od 10:00 do 20:00.

ZOO TEAM Wrocław, Powstańców Śląskich 2-4, 53-333, tel. 781 324 524

ZOO TEAM Poznań, Maltańska 1, 61-131 Poznań, tel. 517 414 053

Obydwie wystawy znajdują się na piętrze pierwszym. W galerii Malta do dyspozycji jest bezpłatny parking, a w Arkadach Wrocławskich bezpłatna jest tylko pierwsza godzina parkowania. Dojeżdżając do Galerii Malta warto sprawdzić połączenie komunikacji miejskiej na portalu www.poznan.jakdojade.pl. We Wrocławiu z dworca głównego można podejść pieszo - odległość jest bardzo bliska. Z innych części miasta dojazd sprawdzamy pod adresem www.wroclaw.jakdojade.pl

Zapraszamy serdecznie nie tylko osoby indywidualne, ale również grupy zorganizowane - te ostatnie prosimy o umawianie wizyt, a osoby indywidualne wchodzą bez oczekiwania o dowolnych godzinach. Mamy też możliwość dojazdu do wybranych placówek - szkół lub przedszkoli i wtedy prezentujemy zabrane na spotkanie wybrane okazy zwierząt.

Ceny biletów:

  • Normalny: 30 zł
  • Ulgowy: 25 zł
  • Rodzinny (2+2): 90 zł
  • Grupowy (od 10 osób): 20 zł
  • Pakiet VIP - zwiedzanie z zarezerwowanym wyłącznie dla siebie przewodnikiem - cena normalnych biletów + 150 zł za każdą godzinę
  • Zajęcia w placówkach edukacyjnych: 175 zł/godz. lekcyjną

dolnośląskie targi zoologiczne

Zapraszamy na Dolnośląskie Targi Zoologiczne, które odbywają się już 15 maja na wrocławskim stadionie.

Atrakcje Targów
Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych WCF IBSCC
Międzynarodowa Wystawa Jeży Pigmejskich – Polish Responsible Hedgehog Owners Association
Mistrzostwa Polski w Wyścigu Ślimaków Edycja II
Prezentacja hodowli Polskiego Związku Hodowców Alpak
Wataha Domowych Wilków z specjalnym pokazem dla dzieci
Wystawa owczarków niemieckich długowłosych
Porady behawiorystów i zoopsychologów na scenie i stoiskach
Zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego obcowania z psem, mowy ciała i odpowiedzialnej opieki
Pokaz pierwszej pomocy dla zwierząt
Zajęcia z elementami dogoterapii
Oryginalny dział terrarystyczny / lotopałanki, węże, pająki, boa dusiciele ,boa piaskowe, pytony tygrysie i królewskie, heterodyny zachodnie, węże zbożowe, mahoniowe i lampropeltisy, żółwie lądowe, gekony, agamy brodate, kameleony jemeńskie.
Stoiska producentów i sklepów z specjalnymi rabatami

Oczywiście ZOO TEAM będzie obecne ze specjalną ofertą terrarystyczną!

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz