pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Ferie CH Promenada

Chcesz zobaczyć na żywo wyjątkowe, rzadkie okazy pająków, jaszczurek, skorpionów, węży i owadów? Taka okazja będzie czekać na Ciebie już od 12 stycznia w Warszawie w Promenadzie!

Dla wielu osób to może być pierwsze spotkanie z boa, pytonem, gekonami czy też ptasznikami, skorpionami i żółwiami. Nie zabraknie okazji do zrobienia sobie zdjęć z tymi "pupilami".

A to nie wszystko!
Szkoły i przedszkola chętnie ugościmy na 45-minutowych prelekcjach (poniedziałek-piątek, godz. 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00). Zapisy dla placówek edukacyjnych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do 25 stycznia, w godz. 10:00-21:00 od poniedziałku do soboty. Wystawa będzie nieczynna 14 oraz 21 stycznia.

Więcej informacji o naszym egzotycznym wydarzeniu tutaj  https://warszawa.promenada.com/wystawa-zwierzat.../

Wstęp na wystawę jest bezpłatny, znajdziecie ją na poziomie 0 na rotundzie!

Wystawę prezentuje ZOO TEAM!

Nowy adres ZOO TEAM we Wrocławiu

Jak dobrze wiecie, Arkady Wrocławskie zostaną niedługo zamknięte i sporo osób obawiało się o nasz los, bo stracimy dotychczasową lokalizację we Wrocławiu. Nie znikamy jednak z mapy Wrocławia, bo dokonaliśmy już wyboru nowego miejsca na siedzibę ZOO TEAM. W lutym zaczniemy proces przeprowadzki pod nowy adres, tj. na ul. Na Szańcach 7 (boczna Bema, okolice ogrodu botanicznego i katedry). Z góry przepraszamy, że w lutym 2024 spotkania z naszymi zwierzętami będą mocno ograniczone, ale nasz sklep powinien funkcjonować nieprzerwanie. Będziemy informować na naszych portalach społecznościowych o postępach w powstawaniu nowego wyjątkowego ZOO TEAM - śledź nas na bieżąco!

Uwaga! Wystawa w Arkadach Wrocławskich działa do 18 lutego 2024. Rezerwacje internetowe są na razie wstrzymane. Bez zmian funkcjonuje nasz sklep.

1 grudnia 2023 rozpoczynamy sprzedaż voucherów na wyjątkowy pakiet "Strzał w 10-tkę"!

Co to dokładnie oznacza? Wybierz 10 zwierząt spośród wszystkich dostępnych na naszej wystawie i poznaj je bliżej na własnych rękach.

Szukasz idealnego prezentu? Voucher "Strzał w 10-tkę" to doskonały pomysł na podarunek, który dostarczy twoim bliskim niepowtarzalnych chwil radości. Ta wyjątkowa oferta jest dostępna tylko w grudniu, ale voucher możesz zrealizować przez cały rok!

#ZooTeam #Terrarystyka #Święta2023

Klub młodego terrarystyZ wielką przyjemnością informujemy, że ponownie zaczyna działać nasz Klub młodego terrarysty - spotkania będą się odbywać we Wrocławiu i w Jeleniej Górze w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00. Dzięki uczestnictwu w zajęciach dzieci będą mogły nabyć praktycznych umiejętności zajmowania się egzotycznymi zwierzętami (karmienie zwierząt, aranżacja terrariów, podstawowa opieka) jak i rozwinąć swoją wiedzę teoretyczną.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.zooteam.pl/oferta/klub-mlodego-terrarysty

10.05.2023 mieliśmy wielką przyjemność otworzyć wystawę zwierząt egzotycznych w Jeleniej Górze. Wystawa znajduje się w Centrum Handlowym Nowy Rynek, Podwale 25, 58-500 Jelenia Góra. Nowy Rynek jest połączony bezpośrednio z dworcem PKS, co bardzo ułatwia dotarcie do wystawy z sąsiednich miejscowości. Pracujemy standardowo przez 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00.

W ZOO TEAM Jelenia Góra zobaczyć można różne węże egzotyczne (boa, pytony, anakondę, węże zbożowe i lancetogłowy; jaszczurki (agamy, warana, kameleona, gekony i anolisa), żółwia, pająki ptaszniki i tłustogony afrykańskie.

W sklepie ZOO TEAM można kupić akcesoria terrarystyczne (oświetlenia, terraria, pęsety, miski, kryjówki, podłoża i inne), suplementy oraz zwierzęta karmowe (gryzonie, świerszcze, karaczany i muszki).

Dodatkowo w ZOO TEAM Jelenia Góra organizować będziemy imprezy urodzinowe dla dzieci oraz zajęcia edukacyjne dla podmiotów edukacyjnych (stacjonarnie i wyjazdowo).

ferie zimowe poznań wrocław

Nie wiesz, gdzie wybrać się na ferie zimowe na Dolnym Śląsku? ZOO TEAM przygotował atrakcje nie tylko dla dzieci, ale też i dla dorosłych oraz całych rodzin.

Osoby spragnione niecodziennych wrażeń i tęskniące za egzotycznym klimatem zapraszamy do ZOO TEAM, czyli na wystawę zwierząt egzotycznych. W tym miejscu nie tylko można podziwiać wyjątkowe zwierzęta, ale jest też możliwość bliskiego kontaktu z nimi – wiele ze zgromadzonych zwierząt można brać na ręce i podziwiać strukturę ciała, kolorystykę czy sposób poruszania się. Aby jeszcze lepiej poznać różnorodne zwierzęta zostały opracowane specjalne cztery Pakiety Przygody:

Pakiet Beginner – przygoda dla początkujących odkrywców świata zwierząt. Te zwierzaki najczęściej nazywane są słodziakami i nikt nie powinien się ich obawiać.

Pakiet Standard – przygoda z nutą szaleństwa, gdzie zwiększamy poziom trudności, ale też jednocześnie wielkość i ilość dostępnych zwierząt.

Pakiet Premium – przygoda dla wymagających, którzy szukają wyjątkowych okazji i nie zadowalają się standardami. To tu odkryjecie uroki kameleona, wyjątkowe węże i najpiękniejsze pająki.

Pakiet Extreme – przygoda dla pełnoletnich odważnych, którzy są gotowi dać się ugryźć, uszczypnąć lub poddusić. Poziom adrenaliny szybuje do granic możliwości, a relacje z Waszych dokonań sięgną szczytów popularności na portalach społecznościowych.

Wystawa zwierząt egzotycznych ZOO TEAM dostępna jest we Wrocławiu w Arkadach Wrocławskich (bliskie sąsiedztwo Dworca PKP i PKS) oraz w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze (przy dworcu PKS).  Umiejscowienie wystaw w bezpośrednim sąsiedztwu lub bliskiej odległości od dworca PKP/PKS umożliwia łatwe dotarcie nawet z dalszych rejonów Polski. Grupy zorganizowane mogą rezerwować miejsca w Pakiecie Edukacja - warto skontaktować się z nami wcześniej.

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz