pajęczak

ZOO i wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Serwisy terrarystyczne

Zbiór serwisów partnerskich zawierających materiały merytoryczne o najciekawszych zwierzętach egzotycznych.

Wiewiórka

Centrum edukacyjne

Interaktywne zajęcia dla szkół i osób indywidualnych na temat zwierząt egzotycznych.

Sklep terrarystyczny we WrocławiuPytacie, czy będziemy działać mimo coraz to nowych obostrzeń, w takim razie odpowiadamy! Nasze sklepy stacjonarne w Poznaniu i Wrocławiu są i będą nadal otwarte, pracownicy cały czas działają, żeby zwierzęta, karmówka jak i produkty czekały za rogiem! Na wejściu możecie odkazić ręce, cały czas też możecie zapłacić za zakupy kartą lub BLIK-iem! Dostępne są również maseczki z firmy ALCHEMY dla zapominalskich. Wysyłki cały czas lecą od nas w świat, zmiany są jednak takie, że w przypadku paczek pobraniowych możecie je opłacić u kuriera kartą lub BLIK-iem. Mamy też dobre wieści dla uwięzionych w domach w Poznaniu, Wrocławiu i bliskich okolicach! Dowozimy do waszych domów karmówkę jak i produkty już przy kwocie 50 zł. Wystarczy, że napiszecie do nas na Egzotic-room.com lub skontaktujecie się pod numerem 603 56 56 56 (Poznań) lub 577 1125 11 (Wrocław). Zapraszamy!

Kochani,
Zamykamy niestety naszą działalność ZOO TEAM na Dworcu Świebodzkim. Było pięknie spotykać się tu z Wami przez 6 lat, ale przyszedł czas na pożegnanie. Remont Orląt Lwowskich w połączeniu z COVID-19 zebrały swoje żniwo. Nie mamy już środków na utrzymanie wystawy i dostaliśmy od PKP wypowiedzenie umowy najmu lokalu ze skutkiem na koniec listopada.
 
Mamy dwa wyjścia w zaistniałej sytuacji:
- znaleźć strategicznego partnera, który podzieli się z nami lokalem w zamian za podział zysków,
- wynająć magazyn na przechowanie zwierząt i doczekać do końca pandemii na minimalnych kosztach.
 
ZOO TEAM będzie dalej pracować w formie mobilnej, czyli dojeżdżać do Was na zamówienie z naszymi zwierzakami (szkoły, przedszkola, domy). W dalszym ciągu planujemy też prowadzić sprzedaż karmówki i akcesoriów terrarystycznych - w wersji stacjonarnej i też mobilnej - ale zmieni się nasza lokalizacja. O zakupy się nie obawiajcie, bo sklep Egzotic Room współpracujący z nami w dalszym ciągu będzie funkcjonować.
Wszyscy, którzy chcą nas wesprzeć finansowo mogą jeszcze skorzystać z możliwości zwiedzania ZOO TEAM do połowy listopada 2020 lub dokonać wpłaty na naszą zrzutkę pod adresem www.zrzutka.pl/z/zooteam
 
Dziękujemy, że byliście z nami!

Wystawa zwierząt egzotycznych ZOO TEAM - atrakcje we Wrocławiu

Kochani,
wprowadzamy na Wystawie zwierząt egzotycznych ZOO TEAM pracę w wersji hybrydowej - stacjonarnej, wyjazdowej i internetowej.
  1. Stacjonarnie dla osób umówionych zapewniamy salę gwarantującą izolację od innych osób znajdujących się na wystawie.
  2. Wyjazdowo na Wasze zaproszenie do domów, szkół lub innych placówek. Zabieramy ze sobą zestaw najciekawszych zwierząt, które będziecie mogli poznawać w komfortowych dla Was warunkach.
  3. Bezpłatna dostawa na terenie Wrocławia karmówki lub akcesoriów terrarystycznych bezpośrednio do domów i firm przy minimalnym zamówieniu na kwotę 50 zł. Na miejscu doradzamy jak poprawić aranżację w terrariach, jaki dobrać najlepszy sprzęt lub oceniamy kondycję zwierząt.
  4. Internetowo w postaci różnego rodzaju prelekcji tematycznych uzgodnionych z Wami. Jest to świetne uzupełnienie zdalnego nauczania w szkołach, które można zrealizować na terenie całego kraju.
Przy kontakcie z nami gwarantujemy spełnienie wymogów sanitarnych po stronie personelu.
Szczegóły oferty proszę uzgadniać indywidualnie pod nr telefonu 781 324 524 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przekażą, prosimy, naszą informację do innych osób zainteresowanych ofertą ZOO TEAM.

covid

Moi drodzy,
informujemy, że ZOO TEAM nadal pozostaje OTWARTY. Obostrzenia dotyczące czerwonej strefy nie zakazały jeszcze działalności wystawowych, dlatego przy zachowaniu bezwzględnego reżimu sanitarnego nadal będziemy się z Wami dzielić naszymi zwierzętami. Korzystajcie, póki jeszcze można! Czasowo wstrzymujemy organizację urodzin dla dzieci i obsługę większych grup. Maksymalna liczba w jednej grupie, to 5 osób.

Kurs hodowli zwierząt egzotycznych ZOO TEAM AkademiaZa nami długi okres bezczynności, podczas którego z powodu pandemii nie mogliśmy się z Wami spotykać na naszych szkoleniach z hodowli zwierząt egzotycznych. Wszystko jednak wraca do normy, więc i my wznawiamy swoją działalność edukacyjną. Wykorzystaliśmy ten czas przerwy, aby zaprojektować kolejny kurs - na temat hodowli żółwi. Wydaje się, że to proste zwierzęta, przy których nic nie trzeba robić... Jeśli tak Wam się wydaje, to znaczy, że bardzo potrzebujecie wziąć udział w tym kursie :)

 

 

Terminy kursów we wrześniu 2020:

  • 06.09 - kurs hodowli węży, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę
  • 13.09 - kurs hodowli żółwi, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę
  • 20.09 - kurs hodowli jaszczurek, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę
  • 27.09 - kurs hodowli pajęczaków, 9:00 - 17:00, 100 zł za osobę

 

W ramach kursu hodowli zwierząt egzotycznych zdobywacie wiedzę nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Kursy hodowli zwierząt egzotycznych są prowadzone przez hodowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Szkolenia są dedykowane w szczególności dla osób o małym lub średnim doświadczeniu, ale nawet osoby z dłuższym stażem hodowlanym znajdą dla siebie cenne pakiety wiedzy. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych. Do udziału w kursie zachęcamy również pracowników sklepów zoologicznych, którzy mają do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi oraz funkcjonariuszy służb publicznych, którzy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi podczas interwencji.

Zapisy i pytania w sprawie kursu proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Płatność za kurs pobierana jest na początku trwania kursu. Osoby, które będą potrzebowały fakturę za odbyty kurs proszone są o wysłanie danych przed kursem.

Moi drodzy, po ambitnych zmianach w naszym ZOO TEAM możemy udostępnić Wam najlepiej zaopatrzony sklep na Dolnym Śląsku w profesjonalne akcesoria terrarystyczne. To wszystko jest zasługą naszej doskonałej współpracy z Egzotic-Room - profesjonalna terrarystyka. To, co widzicie na zdjęciach, jest tylko częścią produktów, które już teraz możecie u nas kupować. Do sprzętu należy dodać jeszcze pełną ofertę karmówki - owadów oraz gryzoni w bardzo atrakcyjnych cenach - i około 400 gatunków przeróżnych zwierząt egzotycznych. Tą bogatą ofertę uzupełniamy jeszcze o dodatkowe usługi związane z montażem i aranżacją terrariów (gotowych oraz wykonywanych na zamówienie), fachowym poradnictwem i szkoleniami dla hodowców zwierząt egzotycznych. Jeśli jeszcze nie wiecie, jakie zwierzęta chcecie lub możecie hodować, to zapraszamy do ich poznania z bliska na naszej wystawie. Jesteśmy dla was dostępni 7 dni w tygodniu (również w święta) w godzinach otwarcia ZOO TEAM. Dla tych, którzy wolą zapoznać się z ofertą przez internet polecamy stronę www.egzotic-room.com - w uwagach prosimy wpisać, że odbiór lub wysyłka z ZOO TEAM. Serdecznie zapraszamy!

Nasz sklep:

ZOO TEAM sklep terrarystyczny we Wrocławiu ZOO TEAM sklep terrarystyczny we Wrocławiu sklep terrarystyczny wrocław

 

sklep terrarystyczny wrocław sklep terrarystyczny wrocław sklep terrarystyczny wrocław

 

sklep terrarystyczny wrocław sklep terrarystyczny wrocław

 

 

 

 

 

 

 

sklep terrarystyczny wrocław sklep terrarystyczny wrocław sklep terrarystyczny wrocław

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaDbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.