pajęczak

ZOO i wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Serwisy terrarystyczne

Zbiór serwisów partnerskich zawierających materiały merytoryczne o najciekawszych zwierzętach egzotycznych.

Wiewiórka

Centrum edukacyjne

Interaktywne zajęcia dla szkół i osób indywidualnych na temat zwierząt egzotycznych.

Kochani, przypominamy o naszej ofercie pracy w Poznaniu oraz szukamy pracownika na wystawę we Wrocławiu (tak, wracamy!).
Wymagania:
- Doświadczenie w hodowli zwierząt egzotycznych ze szczególnym uwzględnieniem gadów
- Pełnoletność
- Dyspozycyjność w dni od poniedziałku do piątku (może czasem weekendami) w godz. 10-20
- Szczepienie na covid-19
Zadania:
- Opieka nad zwierzętami egzotycznymi
- Oprowadzanie klientów po wystawie
- Prowadzenie zajęć edukacyjnych dla grup
- Sprzedaż w sklepie stacjonarnym i internetowym
- Tworzenie materiałów edukacyjnych
- Tworzenie akcesoriów terrarystycznych
- Utrzymanie odpowiednich warunków w miejscu pracy
 
Stawka 18,30 zł brutto za godzinę, umowa zlecenie, możliwość premii za realizację dodatkowych celów firmowych.
 
CV i list motywacyjny z zaznaczeniem miejsca pracy należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:
- Opisz swoje doświadczenie terrarystyczne
- Jak chciałbyś/chciałabyś wpłynąć na rozwój ZOO TEAM
- Opisz swoją dyspozycyjność
- Jakie masz doświadczenie w pracy z ludźmi?
- Czy masz doświadczenie w sprzedaży?
- Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy?
- Co może być przeszkodą w podjęciu i kontynuowaniu pracy?
 

Na naszej wystawie w Galerii Malta w Poznaniu utworzyliśmy właśnie prawdziwą motylarnię. Na razie na wyklucie czeka blisko 100 tych egzotycznych zwierzątek, ale już pierwsze okazy wychodzą z poczwarek i zaczynają swoje pierwsze loty. Motyle można oglądać bezpłatnie z poziomu galerii, a do środka będzie można wejść w ramach dodatkowej opłaty. Warto skorzystać z tej okazji i nacieszyć wzrok pięknymi barwami motylków. Motylarnia będzie okresowo się zmieniać ze względu na krótki żywot dorosłych form motyli i trudność pozyskania roślin żywicielskich dla larw.

Kurs hodowli zwierząt egzotycznych ZOO TEAM AkademiaWracamy ze szkoleniami z hodowli zwierząt egzotycznych. Po okresach lockdownów i związanych z tym problemów wreszcie możemy powrócić do pełnej sprawności, a co za tym idzie, zorganizować nasze szkolenia z hodowli węży i jaszczurek. Po wakacjach zostaną wznowione też pozostałe kursy.

Terminy kursów w czerwcu 2021:

  • 20.06 - kurs hodowli węży, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę
  • 27.06 - kurs hodowli jaszczurek, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę

 

W ramach kursu hodowli zwierząt egzotycznych zdobywacie wiedzę nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Kursy hodowli zwierząt egzotycznych są prowadzone przez hodowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Szkolenia są dedykowane w szczególności dla osób o małym lub średnim doświadczeniu, ale nawet osoby z dłuższym stażem hodowlanym znajdą dla siebie cenne pakiety wiedzy. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych. Do udziału w kursie zachęcamy również pracowników sklepów zoologicznych, którzy mają do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi oraz weterynarzy i funkcjonariuszy służb publicznych, którzy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi podczas interwencji.

Zapisy i pytania w sprawie kursu proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Płatność za kurs należy dokonać drogą elektroniczną wykonując przelew na nr konta ZOO TEAM 79 1050 1575 1000 0090 8111 7856. Osoby, które będą potrzebowały fakturę za odbyty kurs proszone są o wysłanie danych przed kursem. Rezygnację z uczestnictwa w kursie należy zgłaszać do tygodnia przed rozpoczęciem się danego kursu - w późniejszym terminie opłata może nie zostać zwrócona z powodów organizacyjnych.

Miejsce odbycia się kursu:

ZOO TEAM, ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań (na terenie Galerii Malta, piętro 1).

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dzieci do lat 12 mogą uczestniczyć w kursach wyłącznie pod opieką rodziców, którzy również ponoszą opłatę zgłoszeniową.

Zapraszamy wszystkie dzieci 1 czerwca do ZOO TEAM w Poznaniu, w Galerii Malta. Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci mogą wchodzić do ZOO TEAM za darmo. Poza możliwością głaskania jaszczurek i pająków oraz przytulania się do węży przewidzieliśmy też atrakcje dodatkowe. Zapraszamy serdecznie!

zoo team

ZOO TEAM rozwija się mimo pandemii i może zaproponować terrarystom ciekawe rozwiązania wspierające hodowlę zwierząt egzotycznych. Wszystkie prezentowane akcesoria zostały wyprodukowane w ZOO TEAM na bazie naturalnych produktów bez użycia agresywnej chemii. Podstawowym produktem, który wykorzystujemy jest włókno kokosowe i piasek z dodatkami glinek, dzięki czemu akcesoria doskonale komponuję się z innymi elementami terrarium i są odporne na okresowe działanie wody. Zapraszamy też do naszego sklepu, który rozwijamy na platformie Facebook'a - https://www.facebook.com/zooteampl/shop/ Z czasem wprowadzimy tu inne narzędzie sprzedaży, ale na razie chcemy zwiększyć dostępność produktów minimalizując jednocześnie koszty (takie czasy ;) ).

 

 

ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka boczna do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka boczna do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM kryjówka dla zwierząt kryjówka kryjówka dla zwierząt kryjówka dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierzątpojemniczki dla zwierząt doniczka na kwiaty

Informujemy, że ZOO TEAM w Galerii Malta będzie nadal otwarty. Nasz sklep zoologiczny w dalszym ciągu będzie zaopatrywać naszych Klientów w akcesoria terrarystyczne i karmówkę dla zwierząt. Kontakt z naszymi zwierzętami będzie możliwy w ramach konsultacji przedzakupowych. W naszym lokalu może przebywać maksymalnie 26 osób, a osoby bez maseczek nie będą wpuszczane.

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaDbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.