pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

ZOO BOTANICA 2014

ZOO BOTANICA 2014Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XIII edycji Wrocławskich Targów i Wystawy Zoologiczno- Botanicznej, która odbędzie się 3-5 października 2014 r. we wrocławskiej Hali Stulecia.

 ZOO-BOOTANICA 2014 jest odpowiedzią na stale rosnący popyt na rynku zoologiczno-botanicznym. XIII edycja tej prestiżowej imprezy jest dowodem, iż wrocławskie Targi i Wystawy Zoo-Botaniczne wpisały się już na stałe w kalendarz najważniejszych imprez branżowych w kraju i za granicą. Ubiegłoroczna edycja ZOO-BOTANIKI zgromadziła około 200 wystawców z branży zoologicznej i botanicznej, a liczba odwiedzających przekroczyła 15,5 tysiąca.

Targi są doskonałą  okazją do nawiązania nowych, ciekawych kontaktów biznesowych i zapoznania się z rynkowymi nowościami, ofertą polskich oraz zagranicznych producentów. Stwarzają możliwość  do spotkań z  profesjonalistami branży zoologicznej i botanicznej: dystrybutorami, handlowcami, przedstawicielami  medycyny weterynaryjnej. Co roku pod jednym dachem coraz liczniej spotykają się profesjonaliści, właściciele i pracownicy hurtowni oraz sklepów zoologicznych, lekarze weterynarii oraz miłośnicy zwierząt małych i dużych: stowarzyszenia, media i klienci indywidualni.

ZOO-BOTANICA to okazja do poszerzenia swojej wiedzy. Przygotowujemy dla Państwa Strefę Wiedzy, bogaty program szkoleniowy, pakiet wykładów tematycznych przeznaczony  dla pracowników, właścicieli hurtowni oraz sklepów, a także dla pasjonatów.

Zgodnie z tradycją targów będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w V Festiwalu Psa i Kota, w ramach którego zobaczą Państwo pokazy psów oraz kotów rasowych, pokazy groomingu, ratownictwa weterynaryjnego, posłuszeństwa i psich sztuczek. Nie zabraknie również wystaw: akwarystyczynej, terrarystycznej, „Proporczykowce i małe ryby”,  rasowych świnek morskich, szczurów rasowych i nierasowych oraz myszy rasowych i fretek. Każdy miłośnik fauny i flory znajdzie tutaj coś dla siebie.

Dodatkową atrakcją będą liczne konkursy, m.in. : VII Ogólnopolski Konkurs na Najciekawsze Akwarium Targów,  V Ogólnopolski Konkurs na Najciekawsze Terrarium Targów, II Ogólnopolski Konkurs na Najciekawsze Krewetkarium Targów, I Konkurs stylizacji egzotycznej pod nazwą Zoo-Exotica Show, a także konkursy dla odwiedzających.

Po raz kolejny w trakcie targów zaprezentowana zostanie wystawa ARACHNEA prezentująca blisko 150 pajęczaków i kilkadziesiąt węży, jaszczurek i innych niezwykłych stworzeń. W termin targów wpisuje się również 10 rocznica powstania Serwisu Arachnea, dlatego na odwiedzających czekać będą liczne i szczególne atrakcje.

Więcej informacji, listę atrakcji oraz zasady poszczególnych konkursów znajdą Państwo na naszej stronie: www.wigor-targi.com w zakładce Zoo-Botanica oraz Facebooku:  www.facebook.com/ZooBotanica.

Serdecznie zapraszamy!

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz