pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

ZOO TEAM reaktywacja

ZOO TEAM wystawy ze zwierzętami egzotycznymiMiło nam jest poinformować, że wrocławska wystawa zwierząt egzotycznych ponownie jest już dostępna dla odwiedzających. Po nieco przedłużającym się remoncie udostępniamy wystawę w nowym lokalu (dwukrotnie większym od poprzedniego), w którym będzie można nie tylko obejrzeć i pogłaskać egzotyczne okazy, ale i napić się smacznej kawy lub herbaty. Co prawda jeszcze będą trwały delikatne prace remontowe, ale nie powinny już one wpływać na komfort oglądania, dlatego mamy nadzieję, że nam to wybaczycie :)

Osoby, które odwiedzały nas już wcześniej zapraszamy ponownie, bo czekają na Was nowe okazy, które na pewno warto zobaczyć.

Otwieramy też dużą salę warsztatowo-szkoleniową, w której będziemy mogli prowadzić lekcje dla wszystkich zainteresowanych. Taką zmianę na pewno docenią szkoły i przedszkola, ale i dla osób indywidualnych znajdą się ciekawe zajęcia w ramach naszych spotkań klubowych.

Przypominamy, że lokal znajduje się teraz w prawym skrzydle Dworca Świebodzkiego we Wrocławiu, tuż koło klubu bokserskiego Bombardier. Godziny odwiedzin na razie się nie zmieniają - zapraszamy codziennie od godz. 10.00 do 17.00. Wprowadzamy też małą modyfikację cenową. Będzie można wejść do nas już od 1 zł. O szczegóły pytajcie na naszej wystawie.

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz