pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Animals Days 2018

Animals Days 2018Moi drodzy! Już za kilka dni rusza druga edycja największych targów zoologicznych w Polsce, a ZOO TEAM po raz drugi będzie prezentować tam swoje okazy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska targowego. W tym czasie wystawa we Wrocławiu będzie zamknięta - przepraszamy za niedogodności.

Więcej informacji o targach:
Animals Days 2018 pełne atrakcji dla małych i dużych miłośników zwierząt
Międzynarodowe wystawy psów i kotów, wystawy zwierząt egzotycznych, królików rasowych, kawii domowych oraz akwarystyczno-terrarystyczna, Ministerstwo Motyli, a także niezwykłe spotkanie z Nelą Małą Reporterką w Strefie Peruwiańskiej - to wszystko i wiele więcej atrakcji czeka na odwiedzających 2. Targi Zoologiczne Animals Days. Bilety już w sprzedaży!
To będzie doskonałe wydarzenie zarówno dla branży zoologicznej, posiadaczy zwierząt domowych oraz wszystkich tych, którzy po prostu kochają zwierzaki! W programie imprezy mnóstwo niezwykłych atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci - wystawy zwierząt, spotkania z behawiorystami i trenerami zwierząt, szkolenia i seminaria. Na najmłodszych w Ptak Warsaw Expo czekać będzie uwielbiana przez dzieci Nela Mała Reporterka. Zakres tematyczny targów tworzą zwierzęta domowe i wszystko co z nimi związane: karmy i suplementy, artykuły higieniczne, posłania, miski, smycze, obroże, ubranka, zabawki, transportery i inne akcesoria dla zwierząt, a także usługi dedykowane zwierzętom.

Tysiące psów i kotów
Podczas Międzynarodowej Wystawy Psów organizowanej przez Związek Kynologiczny w Polsce zaprezentowanych zostanie 2000 czworonogów reprezentujących 180 ras. Psy zostaną ocenione przez 21 międzynarodowych sędziów kynologicznych z 12 krajów. Podczas targów odbędą się także zawody agility. Zadowoleni będą również wielbiciele kotów - Polski Związek Felinologiczny przygotowuje dla nich Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Zobaczymy tam kocie piękności, które przyjadą na targi Animals Days z całej Polski, a także z zagranicy. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz koty maine coon. Oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie. Organizatorzy nie zapomnieli o miłośnikach innych zwierząt. Uczestnicy Animals Days 2018 zobaczą też m.in. wystawę zwierząt egzotycznych, królików rasowych, kawii domowych czy motyli.

Strefa Peruwiańska Neli Małej Reporterki
W sobotę i niedzielę na targach spotkanie z Nelą Małą Reporterką - bohaterką programów podróżniczych TVP ABC i Radia RDC, autorką bestsellerowych książek podróżniczych. Nela nie tylko opowie o swoich najnowszych podróżach i będzie podpisywać książki, ale także, jak przystało na targi zoologiczne, zaprezentuje swoje dwie peruwiańskie alpaki - przesympatyczne Pepino i Limę, a także wiele innych alpak z hodowli. Zwierzęta będzie można pogłaskać, przytulić i nakarmić marchewką. Nela wraz z Pepino i Limą będą pozować też do pamiątkowych zdjęć z dziećmi.

Impreza będzie miała również wymiar edukacyjny. Uczestnicy wezmą udział w szkoleniach i warsztatach, m.in. z zakresu szkolenia i zabawy z psami, a także w Akademii Magazynu Akwarium adresowanej dla całej rodziny. 2. Targi Zoologiczne Animals Days 2018 odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z, i do, centrum Warszawy. Szczegóły na animalsdays.eu oraz Facebooku.

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz