pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Kursy hodowcy zwierząt egzotycznych - październik 2019

Kurs hodowcy pajęczaków we WrocławiuZapraszamy na kolejną edycję naszych kursów z hodowli zwierząt egzotycznych, takich jak pajęczaki, węże i jaszczurki. Kursy dedykujemy osobom, które stawiają pierwsze kroki w terrarystyce lub mają już pewne doświadczenie, ale chciałyby uzupełnić pewne braki praktyczne lub teoretyczne. Do udziału w kursach zapraszamy również pracowników sklepów zoologicznych i gabinetów weterynarii, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności.

 

 

Najbliższy kurs hodowli pajęczaków rusza 5 października 2019 od godz. 09:00 do 17:00. Kurs dla osób chcących uzyskać sprawność hodowcy pajęczaków (ptaszniki, pająki właściwe, skorpiony, uropygi, amblypygi i inne pajęczaki). Pajęczakami zajmujemy się już od kilkunastu lat, a przez nasze ręce przewinęły się dziesiątki gatunków.

Program kursu:

1. Wprowadzenie do hodowli pajęczaków
2. Hodowla ptaszników
3. Hodowla skorpionów
4. Hodowla pająków właściwych
5. Hodowla pozostałych pajęczaków
6. Zakładanie terrariów
7. Karmienie pajęczaków
8. Seksowanie pajęczaków
9. Rozmnażanie i inkubowanie
10. Trudne sytuacje w hodowli

Uczestnictwo w kursie - opłata 100 zł brutto.

Kurs prowadzi Angelika Dawidowicz - doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalności zoologia i Andrzej Piróg - właściciel ZOO TEAM / Administrator Serwisu Arachnea.org.

 

Najbliższy kurs hodowli węży odbędzie się w terminie 12 października 2019 od godz. 09:00 do 17:00. Uczestnicząc w kursie zdobędziesz kompleksową wiedzę - teoretyczną i praktyczną - na temat hodowli różnych węży (posiadamy na stanie ponad 30 węży - boa różany, boa tęczowy, boa dusiciel, anakonda żółta, pyton tygrysi, pyton dywanowy, pyton Bredla, pyton królewski, wąż mahoniowy, wąż zbożowy, lancetogłów mleczny, heterodon zachodni, heterodon tricolor, wąż szmaragdowy, wąż tajwański, a wiele innych mieliśmy okazję hodować wcześniej).

Program kursu:

1. Wprowadzenie do hodowli węży
2. Hodowla węży
3. Zakładanie terrariów
4. Seksowanie węży
5. Rozmnażanie i inkubowanie
6. Karmienie węży
7. Trudne sytuacje w hodowli węży

Uczestnictwo w kursie - opłata 150 zł brutto

Kurs prowadzi Angelika Dawidowicz - doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalności zoologia i Andrzej Piróg - właściciel ZOO TEAM.

 

Najbliższy kurs hodowli jaszczurek odbędzie się w terminie 19 października 2019 od godz. 09:00 do 17:00. Uczestnicząc w kursie nabędziesz więcej pewności siebiew hodowli jaszczurek, co znacznie powinno wpłynąć na kondycję hodowanych zwierząt, jak też przygotuje Cię do hodowli nowych gatunków (posiadamy na stanie około 20 jaszczurek - eublefar (gekon) lamparci, agama brodata, legwan zielony, bazyliszek pręgowany, agama błotna, waran stepowy, biczogon afrykański, gekon toke, gekon paskowany, gekon orzęsiony, szyszkowiec tropikalny, legwan obrożny, kameleon lamparci, kameleon jemeński, a wiele innych mieliśmy okazję hodować już wcześniej).

Program kursu:

1. Wprowadzenie do hodowli jaszczurek
2. Hodowla jaszczurek pustynnych, półpustynnych i tropikalnych
3. Zakładanie terrariów
4. Seksowanie jaszczurek
5. Rozmnażanie i inkubowanie
6. Karmienie jaszczurek
7. Trudne sytuacje w hodowli jaszczurek

Uczestnictwo w kursie - opłata 150 zł brutto

Kurs prowadzi Angelika Dawidowicz - doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalności zoologia i Andrzej Piróg - właściciel ZOO TEAM.


Uczestnicy kursów otrzymują certyfikat potwierdzający pozyskanie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych.
Dla naszych kursantów będziemy mogli też zaoferować w promocyjnych cenach profesjonalny sprzęt do hodowli zwierząt egzotycznych, jak również ciekawe gratisy.
Opłatę za kurs należy dokonać w dniu kursu lub przelewem na konto firmy ARACHNEA - ZNAWCY SIECI: 49 1440 1387 0000 0000 1744 1124.

Rejestrację i zapytania w sprawie kursów proszę wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc jest ograniczona.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz