pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Akcesoria terrarystyczne

zoo team

ZOO TEAM rozwija się mimo pandemii i może zaproponować terrarystom ciekawe rozwiązania wspierające hodowlę zwierząt egzotycznych. Wszystkie prezentowane akcesoria zostały wyprodukowane w ZOO TEAM na bazie naturalnych produktów bez użycia agresywnej chemii. Podstawowym produktem, który wykorzystujemy jest włókno kokosowe i piasek z dodatkami glinek, dzięki czemu akcesoria doskonale komponuję się z innymi elementami terrarium i są odporne na okresowe działanie wody. Zapraszamy też do naszego sklepu, który rozwijamy na platformie Facebook'a - https://www.facebook.com/zooteampl/shop/ Z czasem wprowadzimy tu inne narzędzie sprzedaży, ale na razie chcemy zwiększyć dostępność produktów minimalizując jednocześnie koszty (takie czasy ;) ).

 

 

ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka boczna do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka boczna do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM ścianka do terrarium tropikalnego ZOO TEAM kryjówka dla zwierząt kryjówka kryjówka dla zwierząt kryjówka dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierząt pojemniczki dla zwierzątpojemniczki dla zwierząt doniczka na kwiaty

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz