pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Wakacje ze zwierzętami

Nadszedł długooczekiwany czas wakacji, a co za tym idzie, czas poszukiwania wyjątkowych atrakcji, które na długo zapadną w naszej pamięci i pozwolą nam przeżyć niezapomniane doświadczenia.

W ZOO TEAM czekają na Was wyjątkowe atrakcje, bo możliwość spotkania oko w oko ze zwierzętami egzotycznymi, takimi jak węże, jaszczurki, pająki i skorpiony, owady egzotyczne oraz słodkie małe ssaki. Zaletą ZOO TEAM jest to, że tu zwierzęta można dotykać i brać na rękę. Oczywiście wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych hodowców-przewodników, którzy dbają o bezpieczeństwo zwierząt oraz naszych Gości. Przygoda ze zwierzętami może być jednocześnie rejestrowana w postaci zdjęć i filmów, które później można wykorzystywać na portalach społecznościowych. Najwięksi pasjonaci zwierząt egzotycznych mogą dodatkowo skorzystać z opcji pakietu VIP, który umożliwia kontakt z nieco inną grupą zwierząt egzotycznych - czasami bardziej delikatnych, jak kameleony i lotopałanka lub groźniejszych, jak np. anakonda żółta lub pyton tygrysi.

ZOO TEAM można odwiedzać we Wrocławiu w Arkadach Wrocławskich lub w Poznaniu w Galerii Malta codziennie od 10:00 do 20:00.

ZOO TEAM Wrocław, Powstańców Śląskich 2-4, 53-333, tel. 781 324 524

ZOO TEAM Poznań, Maltańska 1, 61-131 Poznań, tel. 517 414 053

Obydwie wystawy znajdują się na piętrze pierwszym. W galerii Malta do dyspozycji jest bezpłatny parking, a w Arkadach Wrocławskich bezpłatna jest tylko pierwsza godzina parkowania. Dojeżdżając do Galerii Malta warto sprawdzić połączenie komunikacji miejskiej na portalu www.poznan.jakdojade.pl. We Wrocławiu z dworca głównego można podejść pieszo - odległość jest bardzo bliska. Z innych części miasta dojazd sprawdzamy pod adresem www.wroclaw.jakdojade.pl

Zapraszamy serdecznie nie tylko osoby indywidualne, ale również grupy zorganizowane - te ostatnie prosimy o umawianie wizyt, a osoby indywidualne wchodzą bez oczekiwania o dowolnych godzinach. Mamy też możliwość dojazdu do wybranych placówek - szkół lub przedszkoli i wtedy prezentujemy zabrane na spotkanie wybrane okazy zwierząt.

Ceny biletów:

  • Normalny: 30 zł
  • Ulgowy: 25 zł
  • Rodzinny (2+2): 90 zł
  • Grupowy (od 10 osób): 20 zł
  • Pakiet VIP - zwiedzanie z zarezerwowanym wyłącznie dla siebie przewodnikiem - cena normalnych biletów + 150 zł za każdą godzinę
  • Zajęcia w placówkach edukacyjnych: 175 zł/godz. lekcyjną

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz