pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Nowa wystawa w Jeleniej Górze

10.05.2023 mieliśmy wielką przyjemność otworzyć wystawę zwierząt egzotycznych w Jeleniej Górze. Wystawa znajduje się w Centrum Handlowym Nowy Rynek, Podwale 25, 58-500 Jelenia Góra. Nowy Rynek jest połączony bezpośrednio z dworcem PKS, co bardzo ułatwia dotarcie do wystawy z sąsiednich miejscowości. Pracujemy standardowo przez 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00.

W ZOO TEAM Jelenia Góra zobaczyć można różne węże egzotyczne (boa, pytony, anakondę, węże zbożowe i lancetogłowy; jaszczurki (agamy, warana, kameleona, gekony i anolisa), żółwia, pająki ptaszniki i tłustogony afrykańskie.

W sklepie ZOO TEAM można kupić akcesoria terrarystyczne (oświetlenia, terraria, pęsety, miski, kryjówki, podłoża i inne), suplementy oraz zwierzęta karmowe (gryzonie, świerszcze, karaczany i muszki).

Dodatkowo w ZOO TEAM Jelenia Góra organizować będziemy imprezy urodzinowe dla dzieci oraz zajęcia edukacyjne dla podmiotów edukacyjnych (stacjonarnie i wyjazdowo).

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz