pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Zmiana lokalizacji ZOO TEAM we Wrocławiu

Nowy adres ZOO TEAM we Wrocławiu

Jak dobrze wiecie, Arkady Wrocławskie zostaną niedługo zamknięte i sporo osób obawiało się o nasz los, bo stracimy dotychczasową lokalizację we Wrocławiu. Nie znikamy jednak z mapy Wrocławia, bo dokonaliśmy już wyboru nowego miejsca na siedzibę ZOO TEAM. W lutym zaczniemy proces przeprowadzki pod nowy adres, tj. na ul. Na Szańcach 7 (boczna Bema, okolice ogrodu botanicznego i katedry). Z góry przepraszamy, że w lutym 2024 spotkania z naszymi zwierzętami będą mocno ograniczone, ale nasz sklep powinien funkcjonować nieprzerwanie. Będziemy informować na naszych portalach społecznościowych o postępach w powstawaniu nowego wyjątkowego ZOO TEAM - śledź nas na bieżąco!

Uwaga! Wystawa w Arkadach Wrocławskich działa do 18 lutego 2024. Rezerwacje internetowe są na razie wstrzymane. Bez zmian funkcjonuje nasz sklep.

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz