pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

GRAND PRIX za najciekawszą wystawę

Miło nam jest poinformować, że na targach zoologicznych ZOO-BOTANICA we Wrocławiu już po raz czwarty otrzymaliśmy nagrodę GRAND PRIX w kategorii na najciekawszą wystawę. Podczas tegorocznych targów zaprezentowaliśmy około 200 okazów zwierząt egzotycznych i była to bez wątpienia największa z naszych wystaw targowych - można było podziwiać pajęczaki, węże, jaszczurki, kraby, żaby, jeża pigmejskiego, wije i modliszki.

Dodatkowo otrzymaliśmy główną nagrodę za najlepsze terrarium targowe w kategorii profesjonalista. Przy okazji targów obchodziliśmy dodatkowo nasze święto - 10-lecie powstania Serwisu Arachnea. Cieszymy się, że jesteśmy na rynku już tyle czasu i mamy swoich wiernych Użytkowników, którzy przy tej okazji wznieśli toast za następne sukcesy. Z okazji naszego święta zorganizowaliśmy po raz pierwszy pokaz mody egzotycznej I pokaz mody ZOO-EXOTIC FASHION SHOW oraz I Konkurs stylizacji egzotycznej ZOO-EXOTICA SHOW - zdjęcia z tych imprez będzie można niedługo zobaczyć w naszej galerii.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej wystawy i obiecujemy, że na kolejnych targach ponownie podniesiemy poprzeczkę do góry i zaprezentujemy jeszcze lepszą wystawę, co jest już naszą tradycją.

Kilka zdjęć z momentu wręczania nagród i naszych obchodów:

{lightgallery type=local path=images/galeria/zoo-botanica-2014 previewWidth=255}{/lightgallery}

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz