pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Pajęczaki z całego świata opanują Silesię

Wystawa pajęczakówSą rozmiaru dłoni, a nawet większe, włochate na tułowiu i mają osiem nóg. Chociaż wielu z nas boi się pająków, wciąż budzą one naszą ciekawość. Tym razem będzie można ją zaspokoić w Silesia City Center podczas Wielkiej Wystawy Pajęczaków, jaka zawita do nas w dniach od 17 do 30 października. Zobaczycie na niej niesamowite pająki z najdalszych zakątków świata, w tym sporo gatunków egzotycznych. Nie zabraknie więc budzących strach tarantul i skorpionów, ale także bardziej „przyjaznych” i miłych dla oka pajęczaków np. ptaszników.  Na ekspozycji znajdzie się blisko 100 włochatych stworzeń. Wystawa w Silesii to prawdziwa gratka dla wielbicieli pajęczaków. Przez 2 tygodnie będzie można podglądać ich codzienne życie w specjalnie stworzonych dla nich ekosystemach. Wystawie towarzyszyć będą prelekcje doświadczonych hodowców, podczas których dowiecie się czegoś więcej o pajęczych zwyczajach, diecie i środowisku, w którym żyją ośmionogi.  Co odważniejsi będą mogli wziąć do ręki pająka i go pogłaskać! Wystawa organizowana jest pod opieką portalu Arachnea.org, a jej organizatorem jest Zoo Team. Wystawę znajdziecie na I-piętrze Silesii, wstęp na nią jest bezpłatny.

Szczegóły wystawy na http://www.silesiacitycenter.com.pl lub na naszym fanpage https://www.facebook.com/wystawyegzotyczne

Zapraszamy!

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

   

Rezerwuj teraz