pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Wystawa zwierząt egzotycznych w Atrium Felicity

Wystawa zwierząt egzotycznych w Atrium Mosty

Od 13 do 28 lutego br., na odwiedzających Atrium Felicity w Lublinie czekać będzie prawdziwie egzotyczna przygoda. W tych dniach w centrum zaplanowana została wyjątkowa wystawa, która zaprezentuje blisko 100 fascynujących zwierząt egzotycznych. Podziwiać będzie można m.in. takie zwierzęta jak: pająki ptaszniki, skorpiony, węże, gekony, legwany i wiele innych. Olbrzymia zaleta wystawy to możliwość głaskania, brania na rękę, a nawet robienia sobie pamiątkowych zdjęć z wybranymi okazami egzotycznymi.

Dodatkowo, co godzinę od 15.00 do 19.00 dla odwiedzających zaplanowano specjalne prelekcje na temat egzotycznych zwierzaków. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W dniach 14, 21 i 28 lutego specjalnie dla dzieci przygotowane zostaną konkursy z nagrodami, malowanie buziek czy kolorowanki. Kolejną atrakcją będzie wystawa zdjęć prezentujących wybrane okazy egzotyczne w dużym formacie. Miłośnicy zwierząt będą zatem mogli odkryć wiele interesujących szczegółów doskonale widocznych w powiększeniu, a amatorzy fotografii będą mogli liczyć na wsparcie w postaci cennych wskazówek na temat fotografowania zwierząt.

Zapraszamy!

Szczegóły wystawy na stronie Atrium Felicity lub na naszym fanpage https://www.facebook.com/wystawyegzotyczne

Zapraszamy!

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz