pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Emila twarzą TVN Turbo

Brachypelma emilia TVN TurboJuż niedługo nasza Emilia (ptasznik Brachypelma emilia) ma szansę zostać "twarzą" TVN Turbo. Emilia wzięła udział w sesji do reklamy promującej wiosenny sezon. Jak tylko będzie można ją zobaczyć na antenie, to natychmiast pochwalimy się jej występami. Przypominamy, że Emilię oraz inne nasze okazy można oglądać codziennie na wystawie we Wrocławiu w siedzibie dworca Świebodzkiego. Poza naszą "celebrytką" można zobaczyć też inne okazy, które miały okazje prezentować się w telewizji - nasze zwierzęta współpracowały przy powstawaniu m.in. takich programów jak YOU CAN DANCE, TOP MODEL, Kawa czy herbata, Pytanie na śniadanie.

Jest już dostępny materiał reklamowy TVN Turbo - zapraszamy do oglądania naszej "celebrytki": https://www.facebook.com/wystawyegzotyczne/posts/1677052895855614?notif_t=like

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz