pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Kolejna nasza wystawa zwierząt egzotycznych - tym razem w Gemini Park Bielsko-Biała

Wystawa zwierząt egzotycznych w Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-BiałaOlbrzymie pająki ptaszniki (nazywane często tarantulami), groźnie wyglądające skorpiony, intrygujące węże, wielobarwne kameleony oraz inne niezwykłe stworzenia i to wszystko na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy na niezwykłą wystawę żywych zwierząt, którą będzie można oglądać już od 17 kwietnia. Podczas wystawy zaprezentowanych zostanie blisko100 fascynujących egzotycznych stworzeń, mało tego - będzie można je głaskać, brać na rękę, a nawet robić sobie zdjęć z wybranymi okazami.

Wystawa znajduje się pod opieką doświadczonych hodowców, dla których kontakt ze zwierzętami jest pasją i sposobem na życie. 

W trakcie trwania wystawy będzie można zdobyć bardzo dużo ciekawych informacji. To doskonała lekcja biologii, przyrody dla dzieci i młodzieży, które w zorganizowanych grupach będą uczestniczyć w interaktywnych prelekcjach stanowiących praktyczne uzupełnienie wiedzy nabywanej podczas zajęć szkolnych i przedszkolnych.

Uczestnicy poznają budowę egzotycznych stworzeń, dowiedzą się, czym się żywią zwierzęta i kto jest ich naturalnym wrogiem.

Grupy zorganizowane ze szkół i przedszkoli mogą się zapisywać na wystawę pod nr telefonu 795 209 224. Zwiedzanie, połączone z interaktywną prelekcją, rozpocznie się o godz. 9.00 – każda następna grupa rozpoczynać będzie zajęcia co 40 minut. 

Dodatkową atrakcją wystawy są zajęcia dedykowane dla najmłodszych, z których będzie można skorzystać w pierwszy weekend jej trwania /18-19 kwietnia/, natomiast w drugi weekend  /25-26 kwietnia/ czekają atrakcje dla pasjonatów makrofotografii – na specjalnie przygotowanym stanowisku będą oni mogli bez przeszkód fotografować wybrane okazy zwierząt egzotycznych.

Informujemy, że od 16 kwietnia do 3 maja wystawa we Wrocławiu będzie nieczynna - za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz